O SLUŽBĚ

 

 

JAK SLUŽBA FUNGUJE?

HRADECKÝ KAPR je služba, která zajišťuje ve vánočním čase i mimo něj rozvoz kaprů a ostatních ryb dle aktuální nabídky po Hradci Králové a okolí. Je to velice jednoduché – stačí si rybu vybrat, zvolit požadovanou váhovou kategorii a čtyřhodinový časový interval, kdy bude objednávka doručena na Vámi uvedenou adresu. O zbytek se postaráme my.
Vaše ryba bude zpracována v týmu zkušených rybářů, kteří ji neberou jako surovinu, ale jako živého tvora. Proto s rybou nakládají šetrně a ke každé objednávce mají zodpovědný přístup. Ryba je vždy zpracována tak, aby mezi zbavením života a dovážkou do domu byl co nejkratší čas.

Náš Team doručí objednávku až k Vám domů. Platba probíhá v hotovostí nebo platební kartou dle Vašeho výběru.

 

ODKUD NÁŠE RYBA POCHÁZÍ?

Společnost Městské lesy Hradec Králové a.s. zajišťuje celoroční prodej ryb vylovených z vlastních rybníků nacházejících se v lesním prostředí, které rybám dodává výjimečnou kvalitu a chuť. Rybníky jsou začleněny do čtyř rybničních soustav. První z nich leží na potoku Biřička a tvoří ji rybníky Roudnička, Datlík, Cikán, Biřička a Cesta myslivců. Druhá se nachází na Stříbrném potoku a zahrnuje rybník Na Olšině a Výskyt. Bělečský potok je třetí soustavou a zásobuje vodou rybník Šanovec. Poslední rybniční soustava leží na nepojmenovaném potoku a tvoří ji rybníky Kříž, Češík, Jáma a Plachta. V celkovém součtu se jedná přibližně o 40 ha rybníků s rybí osádkou čítající okolo 12 tun. Pod hrází rybníka Datlík se nacházejí plůdkové rybníčky. K odchovu tržních ryb slouží každoročně rybníky Datlík a Výskyt. Ve zdejších vodách se chovají především kapři a jako doplňkové ryby candát, štika nebo sumec.