SPOLUPRÁCE

Kam v Hradci Králové na ZMRZKU?

NA ZMRZKU jsme založili v roce 2016 s cílem vyrábět poctivou domácí zmrzlinu z kvalitních surovin. Naším snem bylo vytvořit místo, kam by se všichni rádi vraceli. Místo, kde každý může relaxovat a zároveň uspokojit své chuťové buňky. Zmrzlinářskému umění jsme se učili v Řecku, Itálii i Francii a přinášíme jej i sem, do Hradce Králové. Používáme moderní technologie, které nám napomáhají vyrábět perfektní zmrzliny. A proč jsme se rozhodli dělat právě zmrzlinu? Zmrzlinářova práce je sice náročná, na konci se ale vždy vyklube ta sladká, osvěžující odměna, která už vykouzlila úsměv na tváři tolika generacím… My jsme si tuhle práci zamilovali a navíc nás rozdávání radosti skutečně baví! Chtěli jsme dělat poctivou domácí zmrzlinu, ale držet se u toho osvědčených receptur, do kterých jsme vložili kus našeho českého srdíčka. Proto používáme tradiční a osvědčené recepty ze zahraničí, ke kterým přidáváme originální příchutě, ať už moderní, nebo takové, jaké známe ze svého mládí. Vždy jsme chtěli, aby bylo NA ZMRZKU rodinným podnikem a jsme skutečně rádi, že se nám to daří! Máme team plný skvělých zmrzlinářů a zmrzlinářek, kteří výrobu (a chuť) naší zmrzky milují a do práce vkládají celé své srdce. I proto si k nám kdykoliv můžete přijít pro skvělou zmrzku a úsměv jako milý bonus navrch!

Kam v Hradci Králové do kempu?

Relax, pohodu, klidný odpočinek, ale také aktivitu, sport i adrenalin. To všechno můžete zažít v Kempu Stříbrný rybník. Ideální poloha kempu v těsné blízkosti hradeckých městských lesů Vám nabídne možnost nejen se slunit na písečné pláži nebo dovádět na vodní hladině Stříbrného rybníku, ale poskytne i daleko akčnější alternativy. Až Vás přestane bavit lenošení, tak můžete na kole nebo in-line bruslích vyrazit pořádně protáhnout své tělo po okruzích v městských lesích nebo s trekingovými holemi příjemnou procházkou lesem projít naučné stezky a zastavit se u výběhů se zvěří. Adrenalin do žil si můžete přímo v kempu „napumpovat“ v lanovém parku, kde najdete outdoorové a lanové aktivity pro všechny věkové kategorie. Mysl pak můžete zklidnit u vody při rybaření nebo v lese, kam se můžete vypravit sbírat borůvky či houby. Přesně podle motta Městských lesů Hradec Králové budete  jen „KROK DO PŘÍRODY“.

Přijeďte k nám načerpat sílu a energii a objevit zapomenutá dobrodružství a romantiku letního kempování. Dejte si pauzu, plnými doušky si užívejte přítomnost svých blízkých a vychutnejte kouzlo momentu. Těšíme se na setkaní s Vámi v Kempu Stříbrný rybník…